Оголошено переможців 44th Blue Dragon Film Awards

0 169
В  Йоідо відбулася 44-та щорічна церемонія Blue Dragon Film Awards!

24 листопада на зірковій церемонії нагородження були відзначені одні з найбільших досягнень цього року в кінематографі. Кім Хе Су та Ю Йон Сок повернулися як ведучі церемонії.

“Smugglers” стали зіркою вечора, отримавши чотири нагороди, зокрема за найкращий фільм, найкращу чоловічу роль другого плану (Чжо Ін Сон), найкращу жіночу роль другого плану (Ко Мін Ші) та найкращу музику до фільму.

Тим часом “The Night Owl” здобула три нагороди, зокрема за найкращу режисуру (Ан Те Чжін), найкращий монтаж і найкращу операторську роботу та освітлення.

“Concrete Utopia” здобув дві з найважливіших нагород вечора: За найкращу режисуру (Ом Те Хва) та найкращу чоловічу роль (І Бьон Хон).

Чжон Ю Мі отримала нагороду за найкращу жіночу роль у фільмі “Sleep”, а Чон Йо Бін – за найкращу жіночу роль другого плану у фільмі “Cobweb”.

Найкращий фільм: “Контрабандисти/Smugglers”

Найкращий режисер: Ом Те Хва (“Бетонна утопія/Concrete Utopia”)

Найкраща чоловіча роль: І Бьон Хон (“Бетонна утопія/Concrete Utopia”)

Найкраща жіноча роль: Чжон Ю Мі (“Сон/Sleep”)

Найкраща чоловіча роль другого плану: Чжо Ін Сон (“Контрабандисти/Smugglers”)

Найкраща жіноча роль другого плану: Чжон Йо Бін (“Павутиння/Cobweb”)

Найкращий новий актор: Хон Са Бін (“Безнадійний/Hopeless”)

Найкраща жіноча роль другого плану: Ко Мін Ші (“Контрабандисти/Smugglers”)

Найкращий режисер-початківець: Ан Те Чжін (“Нічна сова/The Night Owl”)

Найкращий сценарій: Чжулай Чжон (“Наступна Сохі/Next Sohee”)

Найкраща робота художника-постановника: Чжон І Чжін (“Павутиння/Cobweb”)

Найкраща музика: Чжан Кі Ха (“Контрабандисти/Smugglers”)

Найкраще технічне досягнення: Чжін Чжон Хьон (“Місяць/The Moon”)

Нагороди популярності: Чжо Ін Сон, Сон Чжун Кі, Пак Бо Йон, Кім Сон Хо

Приз глядацьких симпатій за найпопулярніший фільм: “Облава: Безвихідь/he Roundup: No Way Out”

Найкращий монтаж: Кім Сон Мін (“Нічна сова/The Night Owl”)

Найкраща операторська робота та освітлення: Кім Те Кьон, Хон Син Чоль (“Нічна сова/TheNight Owl”)

Найкращий короткометражний фільм: Ю Чже Ін (“Прізвище Ква/Ghwathe Last Name”)

Джерело: soompi

Залишити відгук

Вашу ел. пошту не буде опубліковано.

Дякуємо за вашу думку.